Google Reklam Vermek


Google Reklamları ile Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar!

Google'da Reklam Verin Yeni Müşteriler Kazanın!

Google , Dünya'da en çok tercih edilen ve Türkiye'nin en çok kullanılan arama motorudur. Google üzerinde hizmetinizi arayan herkese reklamlarınızı gösteriyoruz, ürün ve hizmetlerinizi son derece alakalı kitlelere ulaştırıyoruz.Google reklam iş ortağı ve konusunda uzman çok geniş bir ekip ile çalışıyoruz.


Profesyonel Çalışmalar

RAPORLAMA

 • Raporlama: Hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.

 • %100 ŞEFFAF

 • Verimlilik: Hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

 • PROFESYONEL / DESTEK

 • Yardım Alın: 7/24 ücretsiz telefon ve e-posta destegimiz her zaman sizinle...
 •  

  Neden Google Reklam ?

  Google'da Reklam Verin Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google'da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

  Google Alışveriş Ürün Listeleme Reklamları ?

  Google Ürün Listeleme Reklamlarını Bir satıcıysanız, çevrimiçi ve yerel envanterinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz.

  Gmail Reklamları ?

  Gmail reklamları, gelen kutunuzdaki sekmelerin en üstünde gösterilen etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlardan bazıları genişletilebilir. Bu reklamlardan birini tıkladığınızda, tıpkı bir e-posta gibi genişleyebilir. Genişletilmiş reklamda resim, video veya yerleşik form bulunabilir. Gmail reklamları, potansiyel müşterilerle daha kişisel bir biçimde iletişim kurmanıza yardımcı olur.

  Google Haritalara Kayıt ?

  Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olmasınızı gerçekleştiyoruz.

  Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. ByLore Digital